داهوا تکنولوژی HDCVI را به نسل چهارم می برد
2759

داهوا تکنولوژی HDCVI را به نسل چهارم می برد

آنالوگHD به سرعت در حال تبدیل شدن به اصلی ترین جریات تغییر و تحولات در سیستم هاي نظارت تصویري آنالوگ است. بر اساس گزارش IHS تا سال 2018 بیش از 90 درصد دوربین هاي آنالوگ به دوربین   هاي آنالوگ HD تغییر پیدا خواهند کرد. داهوا با معرفی HDCVI در سال 2012 رهبري این جریان را به دست گرفت و این پیشگامی را با تقویت تکنولوژي و هنر خود در ارائه عملکرد و کیفیت در زمینه هاي کیفیت تصویر، تصویر برداري در محیط هاي کم نور ، هوشمندي و کاربري وسیع در HDCVI قدرتمندانه ادامه می دهد. تکنولوژي ارائه شده در HDCVI به خوبی با معادل IP خود برابري می کند. مشتریان می توانند سیستم مناسب خود را بدون محدود شدن به گزینه IP، انتخاب کنند. با حضور دستگاه هاي DVR مالتی مود که میتوانند تصاویر دوربین هاي  HDCVI, TVI, AHD, CVBS و IP را ذخیره کنند، ارتقاي سیستم هاي نظارت تصویري در هر پروژه کوچک و بزرگی ، به کاري سهل و آسان تبدیل شده است .

توسعه بیشتر آنالوگ  HDدر گرو انطباق با نیازمندي هاي پروژه هاي بزرگ و ارتباطات و به هم پیوستگی اطلاعات می باشد. همین امر نیز هدایتگر سیستم هاي امنیتی در چند سال آینده می باشد. درك عمیقی از هوش مصنوعی تکنولوژي کلیدي در تحقق این امر خواهد بود .

ورود به عصر جدید HDCVI 4.0 

 

داهوا  HDCVI 4.0 را در 3 قالب کلیدي ارائه می دهد: 4K-HDCVI براي دریافت کیفیت تصاویر فوق العاده،IoT-HDCVI براي حس چند بعدي و Al-HDCVI را براي تبدیل تصویر CVI به داده هاي بولین قابل جستجو!  در جهت ارتقاي رضایت مشتریان، محصولات جدید در طی سال

2017 معرفی خواهند شد. جامعه HDCVI میتوانند انتظار قابلیت هاي متنوع و نوآورانه اي را از HDCVI داشته باشند که کاربري هاي وسیعی را در پی خواهد داشت .

4K-HDCVI داهوا شامل حصول تصاویر Ultra HD و دستگاه هاي DVR متناسب آنها می باشد. معماري تکنولوژي HDCVI بر مشکل عمده محدودیت پهناي باند در دستیابی به رزولوشن هاي بالا (که پیش از این فقط در دوربین IP قابل تحقق بود) فائق آمده است. همین نکته مزیت بزرگی است که پتانسیل HDCVI را در آینده توسعه می بخشد. تکنولوژي IoT-HDCVI نیز با تکیه بر تکنولوژي IoT در HDCVI موجب میشود دوربین ها بتوانند علاوه بر عملکرد اساسی خود که همان ارسال تصاویر است ، اطلاعات دیگري مانند آلارم ، دما و رطوبت را نیز ارسال کند. علاوه بر این ها معماري تکنولوژي HDCVI از انتقال  همزمان چند نوع اطلاعات بین دوربین و دستگاه DVR پشتیبانی می کند که موجبات عملکرد مناسب دوربین هاي حسگر چند بعدي و دستگاه DVR را در راهکار هاي IoT فراهم آورده است. انتقال نزدیک به real time در HDCVI باعث می شود این تکنولوژي در IoT پاسخ بهتري داشته باشد .AI-HDCVI نیز صدا و تصویر HDCVI را با یادگیري عمیق هوش مصنوعی تلفیق می کند .AI-HDCVI داهوا در طبقه بندي تصاویر و تشخیص صدا دقتی نزدیک به هوش انسانی دارد و باعث تغییر صدا و تصویر HDCVI به اطلاعات قابل جستجوي بولین می گردد. خروجی این پردازش ها میتواند مشکلات ناشی از تخصیص منابع را حل و فصل نماید. براي مثال در فروشگاه ها و یا مدیریت حمل و نقل شهرها با استفاده از آنالیز داده هاي ترافیکی .

معماري قابل توسعه و گسترش HDCVI موجب می گردد تا محصولات منطبق بر این تکنولوژي در آینده مشکل سازگاري با تجهیزات جدید تر را نداشته باشند. و این امر به معنی حفظ سرمایه مشتریان در برابر تغییرات سریع تکنولوژي می باشد .HDCVI 4.0 با تکیه بر 3 جزء 4K-HDCVI, IoT HDCVI و نیز AI-HDCVI صنعت نظارت تصویري را به عصري جدید تر شامل رزولوشن هاي بالاتر ، هوشمندتر و ساده تر هدایت می کند.

 

داهوا HDCVI را وارد دنیاي 4K میکند- دنیایی روشن تر!

 

4K-HDCVI نخستین محصول تولیدي داهوا در سال 2017 می باشد. در حالی که سایر تولیدکنندگان در تلاش براي ارتقاي پهناي باند در انتقال با استفاده از کابل کواکسیال می باشند، داهوا نخستین راهکار 4K Ultra HD آنالوگ خود را با استفاده از مکانیزم برتر خود در مدولاسیون سیگنال و کاهش نویز روانه بازار می کند. در 4K-HDCVI میتوان سیگنال ویدیو را با استفاده از کابل RG6 تا 700 متر انتقال داد. راهکار 4K-HDCVI داهوا شامل دوربین هاي 4K در انواع صنعتی ، سقفی ، بولت و Fisheye به اضافه دوربین هاي چند سنسوري پانارومیک با 180 درجه زاویه دید در کنار دستگاه هاي ذخیره ساز تصویر –XVR- با پشتیبانی از رزولوشن 4K می باشند که در نهایت تصاویري با Ultra High Resolution معادل 2160×3840 به معنی 4 برابر رزولوشن دوربین Full HD با زاویه دید گسترده و شاهدي بر رخداد هاي مهم با جزئیات شفاف و واضح می سازند  .  

تمامی تکنولوژي هاي آنالوگ HD در ظرفیت انتقال اطلاعات محدودیت روي کابل کواکسیال محدودیت دارند لذا امکان ارائه رزولوشن 4K را ندارند. داهوا با تکیه بر مکانیزم مدولاسیون سیگنال و کاهش نویز برتر خود، مستقلا، تراشه هاي فرستنده و گیرنده را تولید کرده است تا بتواند به این موفقیت دست یابد. محصولات 4K-HDCVI داهوا ظرفیت انتقال تا مسافت هاي خیلی دور را نیز دارند:

-با استفاده از کابل RG6 انتقال همزمان تصویر و صدا بدون افت تا 700 متر

 

-با استفاده از کابل RG59 انتقال همزمان تصویر و صدا بدون افت تا 500 متر

 

-با استفاده از کابل شبکه UTP CAT6 انتقال همزمان تصویر و صدا بدون افت تا 300 متر

 

دستگاه هاي جدید 4K XVR نیز با همه دوربین هاي موجود HDCVI/HDTVI/AHD  سازگاري دارد، در عین حال، دوربین هاي CVBS و IP را نیز پشتیبانی میکند. مجموعه تمام این ها بروز رسانی 4K HDCVI را بسیار ساده و مقرون به صرفه می سازد. نصب، تنظیمات، کاربري و نگه داري 4K HDCVI کاملا مانند نسل هاي گذشته بوده که همان آسودگی سیستم آنالوگ را در بر دارد. هنگامی که دستگاه DVR خود را به 4K-HDCVI ارتقا دادید، میتوانید به سادگی دوربین هاي کنونی را با دوربین 4K تعویض نمایید .

DH-HAC-HF3805G با استفاده از سنسور SONY 4/3” 8MP میتواند خروجی 2160×3840 را با عملکردي بی نظیر در شب هنگام به جهت اندازه سنسور بزرگ آن ،تامین کند. هم چنین این نخستین دوربین آنالوگ HD می باشد که لنز از نوع M43 به خوبی روي آن قرار گرفته است و طیف گسترده لنزهاي M43 را براي انتخاب در دسترس مشتریان قرار داده است. در نتیجه کاربران میتوانند لنزهاي مختلفی براي سناریوهاي مختلفی انتخاب و تهیه کنند. این دوربین ویژگی هاي ممتازي مانند فوکوس خودکار، بزرگنمایی تصویر براي تشخیص داینامیک و اتصال به آلارم بدون نیاز به هیچ تجهیز دیگري را داراست. تمامی تنظیمات و گزینه ها از طریق OSD منو به سادگی در دسترس قرار میگیرند .مجموع دوربین و محفظه را میتوان در فضاهاي بیرونی نیز به کار برد .DH-HAC-HF3805G به درستی دوربینی با قابلیت هاي بالا براي نظارت در محیط هاي کم نور می باشد .

محصول برجسته ي دیگر DH-HAC-PFW3601 است که در واقع نخستین دوربین آنالوگ HD مادون قرمز چند سنسوري(چند لنزي) با زاویه دید پانارومیک 180 درجه و رزولوشن 4K می باشد. این محصول از الگوریتم پیشرفته ي داهوا براي در کنار هم قراردادن تصویر 3 سنسور و تشکیل یک تصویر بهره می برد. تنظیمات دوربین از طریق OSD منو انجام میشود که براي کاربران بسیار ساده و آسان می باشد. با استفاده از 3 سنسور سونی STARVIS و لنز هاي با F1.4 ، این دوربین مادون قرمز حتی در شرایط محیطی با نور کم نیز عملکرد فوق العاده ایی دارد. خروجی تصویر این دوربین میتواند به صورت 3 تصویر مجزا و یا یک تصویر به هم دوخته شده از 3 لنز باشد. در ترکیب با دستگاه هاي 4K XVR تصاویر پانارومیک می توانند یک کروز الکترونیکی را تشکیل دهند که در چند تصویر هم زمان کنار هم، چند هدف به صورت مجزا با استفاده از تکنیک بزرگنمایی در رد یابی، ردیابی شوند. هم چنین این دوربین از ویژگی تشخیص اجسام متحرك در نواحی مهم بهره می برد. علاوه بر اینها بدنه دوربین داراي استانداردهاي IP67 و IK10 بوده که استفاده از آن در ورودي و خروجی هاي مهم ، چهارراه هاي کلیدي در شهرها و پارك ها را ممکن ساخته است .

خلاصه

 

این نوآوری های جدید تکنولوژیک پتانسیل فضاي بازار براي آنالوگ HD را بالا می برد و از سرمایه گذاري مشتریان HDCVI در این زمینه حراست می کند. محصولات جدید در طی سال 2017 معرفی خواهند شد و چهارچوب HDCVI 4.0 را پایه گذاري خواهد شد. براي دسترسی به اطلاعات جدیدترین محصولات ما را در فیس بوك و لینکداین دنبال کنید.

منبع: https://us.sourcesecurity.co
m

  • پاد الکترونیک
  • ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  • ۰

نظرات

بازدید کننده گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

ارسال فوری

تحویل حداکثر طی 1 روز کاری
 

فروش ویژه

هر سه روز کالای ویژه برای همکاران ویژه
 

09130753912

پشتیبانی محصولات و سیستم های امنیتی